Urodziny, walentynki, mikołajki – okazji do kupienia prezentu jest naprawdę dużo. Aby prezentem zaskoczyć i zachwycić trzeba się naprawdę postarać. Gdzie się zainspirować czym się kierować, aby kupić coś oryginalnego ale także coś trafionego? Cukiernia Sądecka pokaże Wam jak to zrobić ze swojej perspektywy. Wytłumaczymy też że prezenty bez okazji są również ważne. 

Potężnym plusem przy kupnie prezentów jest fakt, iż zazwyczaj kupujemy je dla najbliższych. A więc spokojnie możemy sobie odpuścić z kupnem kolejnych skarpet czy krawatów. Zastanówmy się na co ta osoba ostatnio narzekała, albo czego tej osobie może brakować. Warto popytać bliskich czy wiedzą o czymś co przydałoby się osobie, której robisz prezent. Mogą przynieść cenne uwagi. Ale warto konsultować się z tymi, którzy mają otwarty umysł, potrafią żartować i sprawi, że może ich cenna uwaga sprawi, że prezent zaszokuje… Bo przecież nie musi być nudno.

Czas to również piękny prezent, ale oczywiście chodzi o czas spędzony razem. Nie sztuką jest po prostu dać prezent. Uwierzcie, że wspólna kawa przy słodkościach czy spacer to najważniejsze. Celebrujmy każdą ważną chwilę razem„.

3 sprawdzone słodkie prezenty:

Słodkie każdego zadowoli, nigdy się nie zmarnuję, ale warto przy doborze łakoci kierować się podniebieniem osobie, której kupujemy prezent.

Dla osób, które lubią mocną, kawę czarną i lubią wytrwane, proponujemy nasze trufle Zaczynając od  bardziej subtelnych nut orzechowych, kończąc na zdecydowanych nutach na bazie alkoholu. Produkt zaskoczy zarówno wizualnie, jak i smakowo.

Jeśli szukasz prezentu dla kogoś kto jest wyjątkowym łakomczuchem i dla tej osoby nie istnieje słowo “Za słodkie”, proponujemy nasze makaroniki, które są przepełnione przeróżnymi nadzieniami oraz pierniczki, które pachną są chrupiące ale przede wszystkim są piękne! 

Najbardziej neutralnym słodkim prezentem jest Domek Słodkości, wypełniony naszymi kruchymi ciasteczkami. Domek jest ekologiczny, ponieważ jest z drewna. Można go przemalować, potraktować jako ozdobę włożyć do środka świeczki lub lampki i cieszyć się nim cały rok. Więc jeśli masz kogoś kto jest ekologiczny i pomysłowy to już wiesz co robić. A różnorodność ciasteczek, zachwyci każdego.

“Prezent ma sprawić przyjemność osobie, która go dostała.”

Najważniejsze zasady doboru prezentów!

Bez względu na to czy szukamy prezentu dla przyjaciółki, żony, synowi czy babci, zawsze musimy brać pod uwagę nie własne upodobania, ale preferencję osoby obdarowywanej. To jest głównym wyznacznikiem udanego prezentu. Prezent ma sprawić przyjemność osobie, która go dostała. Poszukując idealnego prezentu, zawsze można podpytać osobę, która ma zostać obdarowana. Być może uda nam się dostać cenne wskazówki. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *